دوشنبه، 7 اسفند 1402
پایگاه خبری میار » اجتماعی » شهری » تأکید دادستان همدان بر ممنوعیت فعالیت انتخاباتی توسط مدیران و کارکنان دولتی و عمومی

تأکید دادستان همدان بر ممنوعیت فعالیت انتخاباتی توسط مدیران و کارکنان دولتی و عمومی

0
26
کد خبر: 73480
دادستان همدان گفت: تا موعد قانونی تبلیغات انتخاباتی، هر گونه فعالیت انتخاباتی توسط کارکنان دولت حتی در ساعات غیر اداری ممنوع است و با متخلفان به شدت برخورد می شود.دادستان همدان گفت: تا موعد قانونی تبلیغات انتخاباتی، هر گونه فعالیت انتخاباتی توسط کارکنان دولت حتی در ساعات غیر اداری ممنوع است و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش میار ؛ حسن خانجانی موقر اظهار کرد: مطابق با قانون در این ایام، هرگونه تبلیغات یا فعالیت انتخاباتی در ساعات اداری یا غیراداری برای کارکنان دولت و بخش عمومی و سایر افراد ممنوع است و با متخلف برخورد می شود.


وی در پاسخ به این سوال که آیا تا آغاز رسمی تبلیغات عمومی انتخابات، در ساعات غیر اداری، کارکنان دولت مجاز به فعالیت های انتخاباتی هستند، عنوان کرد: خیر. تا آن زمان این ممنوعیت حتی در ساعات غیر اداری و برای همه  افراد پابرجاست و در صورت مشاهده با فرد متخلف مطابق با قانون قاطعانه برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، دادستان همدان افزود: تخطی از قانون در فضای مجازی نیز به مانند فضای حقیقی است و نباید کارکنان دولت از عنوان یا جایگاه، موقعیت و امکانات اداری و سازمانی خود به نفع یا ضرر نامزدها  استفاده کنند.
دسته بندی: شهری / سردبیر
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید