سه شنبه، 15 اسفند 1402
پایگاه خبری میار » اجتماعی » هنوز پرونده‌ای در خصوص تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده است

هنوز پرونده‌ای در خصوص تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده است

0
23
کد خبر: 73262
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و دبیر ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور گفت: هنوز پرونده‌ای در خصوص تخلفات انتخاباتی تشکیل نشده و امیدواریم پرونده‌ای هم تشکیل نشود.

به گزارش میار ؛ اصغر جهانگیر درباره جلسات ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور و اینکه آیا تاکنون پرونده ای در خصوص جرایم انتخاباتی تشکیل شده است؟ گفت: تاکنون سه جلسه از جلسات ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی کشور به ریاست دادستان کل برگزار شده است.  در این جلسات با حضور همه نهادهای مختلف مسایل پیشگیرانه را مطرح کردیم که چه کار کنیم از تخلفات انتخاباتی بکاهیم. فضای عادلانه ای برای همه کاندیداها نیز پیش بینی شده است.

وی افزود: ستادهای استانی با نگاه پیشگیری، تذکر و هشدار در استان‌ها راه اندازی شده اند و  جلسات مختلفی را برگزار کرده اند و بیش از هزار جلسه در این خصوص برگزار شده است.

جهانگیر خطاب به کاندیداها گفت: باید  کسانی که در عرصه انتخابات می خواهند وارد شوند و به نوعی خود را  در معرض رقابت با دیگران قرار دهند، اجرای اصول و احترام به قوانین و مقررات را مدنظر داشته باشند و از تخریب کاندیداها، شایعه سازی و سیاه نمایی که می تواند فضای مورد درخواست دشمنان باشد، پرهیز کنند.

جهانگیر در پایان گفت: هنوز پرونده ای در خصوص جرایم انتخاباتی گزارش نشده است و امیدواریم پرونده‌ای تشکیل نشود؛ بلکه اقدامات پیشگیرانه بتواند فضای سالم و مناسب را برای انتخابات اسفندماه فراهم کند.
دسته بندی: اجتماعی / سردبیر
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید