پنج شنبه، 4 مرداد 1403
پایگاه خبری میار » اقتصادی » تصویب ۲۵ مصوبه برای رونق فعالیت‌های اقتصادی در سیستان و بلوچستان

تصویب ۲۵ مصوبه برای رونق فعالیت‌های اقتصادی در سیستان و بلوچستان

0
61
کد خبر: 72459
معاون شهرسازی و معماری اداره‌ کل‌ راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حوزه شمال استان شامل ۱۳شهرستان و ۲۲ شهر است گفت: ۲۵ طرح در جلسات کارگروه امورزیربنایی و کمیسیون ماده پنج امسال در این استان با هدف رونق فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری تصویب شده است.

به گزارش میار ؛ سید مهدی میری روز سه‌شنبه با بیان اینکه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی وظیفه بررسی و ارائه پیشنهاد در زمینه طرح های توسعه عمران شهری، وظایف مرتبط با اجرای آیین نامه مربوط به استفاده از اراضی و احداث بنا و تاسیسات در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها، بررسی و تایید طرح‌های جامع شهرها را برعهده دارد، اظهارکرد: برگزاری ۲ جلسه کارگروه امور زیربنایی در این مدت در حوزه فعالیت این اداره کل ۱۶ مصوبه به همراه داشت.

وی تاکید کرد: اقدامات این کارگروه با هدف تسهیل و رونق تولید در حوزه وظایف و اختیارات انجام می‌گیرد که اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی را به همراه دارد.

معاون شهرسازی و معماری اداره‌ کل‌ راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کمیسیون ماده پنج نقشی بسیار مهم و تاثیرگذار در روند عمرانی و توسعه پایدار شهری استان و تصویب طرح های شهری در محدوده شهرها دارد، تصریح کرد: سه جلسه کمیسیون ماده پنچ در استان برگزار شد که در قالب ۹ مصوبه تقاضاها و پرونده های موردی شهرهای استان مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.
دسته بندی: اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید